Riptide GP: Renegade 1.0 (ios)

Riptide GP: Renegade

1.0
Riptide GP: Renegade
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riptide GP: Renegade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunu

Riptide GP: Renegade mobil cihazların en başarılı yarış oyunu serileri arasında yer alan Riptide'ın son oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Riptide GP: Renegade'de haksızlığa uğramış ve yasal yarışma hakkı elinden alınmış bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amacımız ise eski saygınlığımızı ve yasal yarışma hakkımızı geri kazanmak. Bu iş için şehrin karanlık yerlerine, harabelere ve terk edilmişyerlere yolculuk ederek rakiplerimzle karşılaşmamız ve yarışları kazanmamız gerekiyor.

Riptide GP: Renegade bize özel su jetleriyle yarışabilme imkanı veriyor. Bu su jetleri kısa süre içerisinde yüksek hızlara çıkabiliyorlar ve dalgaların üzerinden zıplayarak havada süzülebiliyorlar. Oyuncular su jetleriyle havada süzülürken heyecan verici akrobatik hareketler yapabilmekteler.

Riptide GP: Renegade'in en güçlü yönü oyun grafikleri. Yüksek detaylar araç modellemeleri güzel mekan tasarımlarıyla birleştmekte. Oyunun bir diğer güzel yönü ise online oyun moduna sahip olması. Bu sayede oyunu 8 oyuncu karşılıklı yarışarak oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR