Risky Road 1.0 (ios)

Risky Road

1.0
Risky Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Risky Road mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz yarış oyunudur

Risky Road basit ve bağımlılık yapıcı mobil oyunlar geliştirmekte usta olan Ketchapp tarafından geliştirilmiş, yine diğer Ketchapp oyunları gibi bağımlılık yapan bir yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Risky Road'da sürüş yeteneklerimizi zorlu bir teste sokuyoruz. Oyunun zor olan yönü ise kontrolleri değil; çünkü Risky Road'da tek yapmanız gereken şey ekrana dokunarak aracınızı hızlandırmak. Tek dokunuşla oynayabildiğiniz oyunda temel amacınız kamyonetimizle sürekli yol alırken kasamızda taşıdığımız yumurtayı düşürmemek ve en uzun süre ilerlemek. Bu işi yaparken bir yandan da rampalardan uçuyor, akrobatik hareketler gerçekleştiriyor ve havada süzülüyoruz. Dikkat etmemiz gereken şey ise doğru bir şekilde yere inmek ve boşluklara düşmemek.

Risky Road'ın oynanışının bir platform oyunu ile 2 boyutlu bir yarış oyununun karışımı olduğu söylenebilir. Oyunda karşımıza tıpkı Mario'da olduğu gibi çukurlar ve çeşitli engeller çıkıyor. Bunun yanında dik rampalara tırmanabiliyor, bu rampalardan zıplayarak boşlukların üzerinden uçabiliyoruz.

Risky Road'da altın toplayarak yeni arabaların ve yumurta renklerinin kilitlerini açabilmemiz mümkün. Oyunun sade ve renkli grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.

YORUMLAR