Rivals at War: Firefight 1.3.5 (ios)

Rivals at War: Firefight

Rivals at War: Firefight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rivals at War: Firefight çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Rivals at War: Firefight oyunculara internet üzerinden diğer oyuncularla savaşma ve kıran kırana mücadeleler yapma imkanı veren TPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip olan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rivals at War: Firefight'de oyuncular seçilmiş askerlerden oluşan bir takımın kontrolünü devralıyorlar ve farklı savaş alanlarına adım atarak kendilerine verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorlar. Çok oyunculu yapıya sahip olan Rivals at War: Firefight bize diğer oyuncularla Counter Strike benzeri karşılaşmalar yapma olanağı sağlamakta. Bu sayede oyun sıradan olmaktan kurtuluyor ve bolca eğlence sunuyor.

Rivals at War: Firefight 6 farklı asker sınıfı yer almakta. Bu asker sınıflarının her biri farklı yeteneklere sahipler ve takımlarına farklı şekillerde fayda sağlayabilmekteler. Takımımızı kurarken stratejik bir şekilde bu sınıfları bir araya getirmemiz gerekiyor. Oyunda zafer kazandıkça askerlerimizi gelişirebiliyoruz. Ayrıca görünümlerini de çeşitli üniforma ve şapka seçenekleriyle özelleştirebiliyoruz.

7 farklı savaş senaryosunda savaşmamıza imkan tanıyan Rivals at War: Firefight hem online altyapıya sahip olması hem de eğlenceli oynanışıyla beğeni kazanan bir mobil oyun.

YORUMLAR