Road Riot Combat Racing 1.21.12 (ios)

Road Riot Combat Racing

Road Riot Combat Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Riot Combat Racing, Tango tarafından geliştirilen ve 2 boyutlu olmasına rağmen oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir iOS araba yarışı oyunu.ğe

Road Riot Combat Racing, aslında araba ve yarış oyunları kategorisinde yer almasına rağmen shooter olarak geçen aksiyon oyunları kategorisinde de olabilecek heyecanlı bir iOS oyunu. Arabalar ile hem yarışacağınız hem de savaşacağınız bu oyunda oldukça eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Popüler mesajlaşma, sesli ve videolu görüşme uygulaması Tango tarafından geliştirilen oyunun grafikleri 2 boyutlu. Fakat 2 boyutlu olmasına rağmen oyun oldukça eğlenceli. Eskiden oynadığımız atari oyunlarına benzeyen Road Riot Combat Racing'i oynamak ise tamamen ücretsiz. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Eğer daha önce iPhone ve iPad'leriniz üzerinde galaksi yada uzay savaşı oyunları oynadıysanız, bu oyun oyun yapısı ve oynanışı ile onlara da oldukça benziyor. Arabanızın silahını, zırhını ve diğer özelliklerini kazandığınız altınlar ile geliştirebiliyor ve böylece yok edilemez bir araç sahibiolabiliyorsunuz. Yine de oyunda karşılaşacağınız tank bosslar arabanızı yerle bir edebiliyor.

Şehir trafiğinde yarışırken hem önünüze çıkacak diğer araçlara dikkat etmeli, hem rakiplerinizi yok etmeye çalışmalı hem de yarışı birinci bitirmeye çalışmanız gerekiyor. Eğer tüm bu söylenenleri yapabilirim diyorsanız, zorlu bir maraton sizi bekliyor. Oyunda elde ettiğiniz başarıoya göre liderlik sıralamasına girebiliyorsunuz. Eğer gerçekten iyi bir şoför ve savaşçıysanız bu oyunda liderlik sıralamasının üstlerine tırmanabilirsiniz.

Son günlerde oynayabileceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız, Road Riot Combat Racing'i hemen ücretsiz olarak indirip yarışa dahil olmalısınız.

YORUMLAR