Robot Dance Party

Robot Dance Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robot Dance Party eğlenceli bir robot oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve indirmesi de tamamen ücretsiz.

Robot Dance Party eğlenceli bir robot oyunu arayanlar için ideal bir seçenek. Dans eden robotları konu alan bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz. Ritme dayalı bir yapıya sahip olan Robot Dance Party’de birbirinden ilginç tasarımlı robotlar mevcut ve hepsi de dans etmek için bekliyor!

Oyuncular kendi robotlarını yaratma şansına sahipler. Bu sayede belirli kalıplar içine sıkışmadan kendi özgün tasarımlarınızı kullanarak oyunun tadını çıkartabilirsiniz. Robotların dans stilleri tasarımları tarafından kısıtlanabiliyor. Yani çok büyük bir robot yaparsanız kıvrak hareketler sergileyemeyecektir. Bu da oyunu keyifli bir fiziksel etki-tepki dinamiği katıyor.

Facebook desteği de sunan Robot Dance Party’de elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayede kendi aranızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturarak oyundan aldığınız keyfi artırabilirsiniz.

Özet olarak Robot Dance Party keyifli bir robot oyunu ve müzikten hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken alternatiflerden biri.

YORUMLAR