RollerCoaster Tycoon 3 1.0.1 (ios)

RollerCoaster Tycoon 3

RollerCoaster Tycoon 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RollerCoaster Tycoon 3 kendi lunaparkınızı kurup yönettiğiniz bir roller coaster oyunu

RollerCoaster Tycoon 3 ünlü roller coaster oyunu serisi RollerCoaster Tycoon'u mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz şehir simülasyonu oyunu türüne benzer bir yapıya sahip olan RollerCoaster Tycoon 3'de oyunculara kendi lunaparklarını tasarlama ve onu birbirinden eğlenceli oyuncaklarla donatma imkanı veriliyor. Oyunda en heyecan verici roller coaster ya da ülkemizde bilinen adıyla radar oyuncaklarını inşa edebiliyoruz. Buna ilave olarak bu oyuncaklara binerek nasıl bir eğlence sunduklarını bireysel olarak tecrübe edebiliyoruz.

RollerCoaster Tycoon serisinin üçüncü oyununda 3 boyutlu yapıya geçiliyor. Lunaparkınızı yönetirken farklı açılardan lunaparkınızı görebiliyor, oyuncaklara birinci şahıs kamera açısını kullanarak binebiliyorsunuz. Oyun boyuca 18 farklı senaryo bizi bekliyor. Bu senaryolarda farklı görevleri gerçekleştirmemiz gerekli. Kimi zaman lunaparkımıza belli yapıları inşa etmemiz gerekiyor, kimi zaman belli bir ziyaretçi sayısını yakalamamız gerekiyor, kimi zaman da lunaparkımızın değerini belli bir seviye çekmemiz gerekiyor. Bu görevlerde sınırlı kaynaklara sahip olduğumuz için bizi büyük bir mücadele beklemekte.

RollerCoaster Tycoon 3 güzel grafiklerle donatılmış bir oyun. RollerCoaster Tycoon 3 ücretli bir oyun olsa da herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi içermiyor. Eğer freemium oyunlardaki uygulama içi satın alım işlemlerinden bıktıysanız RollerCoaster Tycoon 3 hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR