RollerCoaster Tycoon 4 Mobile

RollerCoaster Tycoon 4 Mobile
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RollerCoaster Tycoon 4, hayalinizdeki lunaparkı oluşturmaya çalıştığınız oldukça zevkli bir oyundur.

RollerCoaster Tycoon 4, hem iPhone hem de iPad'inizde oynayabileceğiniz bir lunapark kurma ve işletme oyunudur. Hayalinizdeki lunaparkı oluşturmanız içi ihtiyaç duyacağınız her şeyi sağlayan oyunda birbirinden hızlı lunapark trenleri inşa edecek, ziyaretçilerinizin eğlence dolu dakikalar geçirmesini sağlayacaksınız.

Atari'nin popüler Lunapark yönetimi oyunu RollerCoaster Tycoon serisinin 4. oyununda en iyi parkı oluşturmaya çalışacak, hızlı ve uzun lunapark trenleri inşa edecek, coaster planlarını arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Sadece hızlı tren inşa etmekle kalmayıp, lüks oteller, restoranlar, süslemeler ve gözde mekanlar kurarak insanların lunaparkınıza akın etmesini sağlayacaksınız.

Hayalinizdeki lunaparkı oluşturmak için saatlerinizi vereceğiniz oyunda amacınız lunaparkınızın mutlu insanlarla dolup taşmasını sağlamak. Bir lunaparkın olmazsa olmazı coaster'ların her parçasını ayrı ayrı satın alarak oldukça yüksek ve karmaşık coaster'lar oluşturabilir veya hazır tasarlanmış 20 coaster ile lunaparkınızı süsleyebilirsiniz. Ayrıca 50 farklı mekan ile ekonomize canlılık kazandırabilirsiniz.

RollerCoaster Tycoon 4, iOS tabanlı tüm cihazlarınızda akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz harika bir lunapark yönetim oyunu.

YORUMLAR