Route Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    195

  • Üretici

    Hitcents.com, Inc.

Zombi avlama oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gereken Route Z'de acımasız zombilere karşı mücadele veriyoruz.

Route Z, iPhone ve iPad cihazlarınızda keyfini çıkarabileceğiniz ücretsiz bir zombi avlama oyunudur.

Oyunda kıyamet sonrası havası veren bir çevrede, arabamızla zombileri öldürmeye çalışıyoruz. Dünyanın zombiler tarafından istila edilişini konu alan pek çok oyun var fakat Route Z bu konuda farklı bir deneyim sunuyor. Oyunda başarılı olmak için tek bir hedefiniz var; mümkün olduğunca ileri gitmek! Sadece gaza basın ve yolunuzda sizi engellemek isteyen her şeyi yok edin.

Oyunda sürdüğümüz aracın kısıtlı yakıtı mevcut. Yolda giderken bunu da göz önüne almamız gerekiyor. Zombilere karşı mücadele ederken aracın zırhı da hayati öneme sahip. Neyse ki yol boyunca bunlardan yeteri kadar mevcut fakat toplamak zaman zaman sorun olabiliyor. Oyunda kullanabileceğimiz 5 farklı araç mevcut. Bu araçların hepsi güçlendirilebiliyor ve farklı özellikler ile donatılabiliyor. Araçlarınızı güçlendirmeyi unutursanız zombilere karşı zor anlar yaşama tehlikeniz var.

Etkileyici grafiklerin, heyecanlı oyun yapısının ve çok sayıda kişiselleştirme seçeneğinin görev yaptığı Route Z, zombi oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir oyun.

 

YORUMLAR