RoverCraft Race Your Space Car 1.32.1 (ios)

RoverCraft Race Your Space Car

RoverCraft Race Your Space Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıra dışı bir yarış oyunu olarak dikkat çekmektedir.

Yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen ve ücretsiz olarak oyun severlerle buluşturulan RoverCraft Race Your Space Car, eşsiz bir yarış oyunu olarak dikkat çekmektedir.

Sıra dışı tasarımı ve etkileyici görüntü grafikleri ile oyun tutkunlarının beğenisini kazanan bu oyunda, aracınızı kendiniz yapmak zorundasınız. Size verilen ahşap ve metal bloklar, motorlar, turbolar, roketler, tekerlekler ve benzeri birçok malzeme yardımı ile kendi aracınızı inşa ederek parkurları en iyi şekilde tamamlamalısınız. Tasarladığınız araba ile parkurlardaki engellerden ve tuzaklardan en az zararı alarak ilerlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aracınız dağılabilir ve yarış geçersiz sayılır.

Birbirinden zorlu yarış pistlerinin ve çeşitli tuzakların yer aldığı bu oyun ile dünyanın her yerinden oyuncuyla yarışlar yapabilirsiniz. Parkurları en iyi şekilde tamamlayarak bir sonraki seviyeye geçebilir ve araç yapımında kullanabileceğiniz yeni malzemeler elde edebilirsiniz.

Android ve İOS işlemciye sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz RoverCraft Race Your Space Car ile sizlerde kendi yaptığınız araçlarla keyifli yarışlara katılabilir ve yeni deneyimler kazanabilirsiniz.

YORUMLAR