Royal Revolt 2 1.1.1 (ios)

Royal Revolt 2

Royal Revolt 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    944

  • Üretici

    flaregames

Royal Revolt 2 başarılı bir strateji oyunu

Royal Revolt 2 serinin ilk oyunu Royal Revolt!'un yarım bıraktığı eğlenceyi kaldığı yerden devam ettiren bir kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Royal Revolt 2'de ilk oyun sonrasında gerçekleşen olaylar konu alınıyor. İlk oyunda babası öldükten sonra gönderildiği büyü okulundan dönmek zorunda kalan ve hakkı olan krallığının yönetimini ele geçirmeye çalışan bir prensi kontrol ediyorduk. Prensimiz kendi topraklarına döndüğünde hain akrabalarının krallığı parça parça işgal ettiğine tanık olmuş ve kendi ordularını kurarak hakkı olan toprakları geri almaya çalışmıştı.

Bu olayların sonrasında prensimiz bütün çabalarının ardından taht üzerinde hak iddia eden tek lord olmadığını keşfediyor. Bu nedenle artık kendi kalemizi kurmalı ve ordumuzu toplayarak güçlendirmeli ve nihayetinde dünyaya gerçek kralın kim olduğunu göstermeliyiz.

Royal Revolt!''da standart kule savunma oyunlarının tam tersine bir yapı mevcuttu. Biz savunma kulelerine saldıran tarafı kontrol etmekteydik. Serinin yeni oyununda da aynı yapı korunurken klasik kule savunma yapısı da oyuna ekleniyor. Artık kalemizi kuruyoruz ve savunma kuleleri kurarak kalemizi de savunuyoruz. Kalemizin içine askerlerimizi yerleştirerek rakiplerimize karşı kendimizi savunuyoruz. Kalemiz içerisindeki binalar yardımıyla birliklerimizi, savunma sistemlerimizi ve ana kahramanımızın büyülü yeteneklerini geliştirebiliyor, yeni birliklerin ve özel yeteneklerin kilidini açabiliyoruz.

Royal Revolt 2'nin tamamen Türkçe açıklamalara ve menülere sahip olması sayesinde oyun kolayca anlaşılarak oynanabiliyor.

Royal Revolt 2 oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyun hızlı ve akıcı bir şekilde çalışırken kolay kontroller sayesinde bu hız kesilmiyor. Eğer kaliteli bir strateji oyunu arıyorsanız Royal Revolt 2'yi kaçırmayın.

YORUMLAR