Rush Rally 2 1.07 (ios)

Rush Rally 2

Rush Rally 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Rally 2, iOS platformunda görsel ve oynanabilirlik açısından açık ara en iyi ralli oyunu.

Rush Rally 2, büyük ekranlı iPhone ve iPad’de oynamanızı istediğim ralli oyunu. Grafik kalitesi, oynanabilirlik, atmosfer, içerik kısacası her yönden hayranlık uyandıran yarış oyununda açık olarak gelen her biri farklı sürüş gerektiren 72 pist bulunuyor ve oyun boyunca 7 ülke geziyoruz.

Kaybetme lüksümüzün olmadığı, sürekli birinci gelmek durumunda olduğumuz şampiyonluk yarışı, yeteneklerimizi sınayan test yarışları, arkadaşımızın hayaletiyle yarışıp süre kastığımız zamana karşı yarış seçenekleri sunan Rush Rally 2’de ortam da sürekli değişiyor. Gece ve gündüz, karlı ve yağmurlu, ve de asfalt, kar, çakıl, kum pislerde 60fps hızda yarışmanın keyfini sürüyoruz.

Yarış ekranına geçecek olursam; Dar pistlerde son hız ilerlerken pist dışına çıkmamamız için gerekli co pilot direktiflerini sol üstten takip ediyoruz. Yön ve gaz, fren, el freni gibi kontroller de aşağı konumlandırılmış. En iyi sürelerinizi sol üstten, hız ve kalan mesafeyi de sağ üstten takip ediyorsunuz. Oyun ekranı yön tuşlarıyla birlikte biraz karışık ancak birkaç oynamadan sonra alışıyorsunuz.

YORUMLAR