Rush Star - Bike Adventure

Rush Star - Bike Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Star - Bike Adventure mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Rush Star - Bike Adventure eğer hızlı ve heyecanlı bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yarış oyunu bize bolca adrenalin salgılatabiliyor. Oyunda motoruna atlayarak en hızlı yarışçı olmaya çalışan bir kahramanı yönetmekteyiz. Maceramız boyunca buz fırtınası altındaki yolları, yağmur altındaki ormanları ve lavlar üzerindeki tren raylarını ziyaret ediyoruz. Hızımızı koruyabilmemiz için engellere çarpmadan yol almamız gerekiyor. Kimi zaman sağa - sola doğru manevra yaparken kimi zaman rampalardan atlayarak engellerin üzerinden uçuyoruz ve akrobatik hareketler gerçekleştiriyoruz.

Rush Star - Bike Adventure içinde Subway Surfers'a benzer bir yapı mevcut. Bu yapı motor yarışı ile birleşince ortaya heyecan verici bir sonuç çıkıyor. Güzel grafiklerle donatılmış oyunda birçok sürpriz bizi beklemekte. Yol üzerinden toplayacağımız bonuslar sayesinde motorumuza roketler eklenebiliyor ve süper hızlarda yol alabiliyoruz. Yol üzerinden toplayacağımız altınlarla yeni motorlar satın alabiliyoruz veya motorumuzu gelişitirebiliyoruz.

Rush Star - Bike Adventure boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR