Samurai vs Zombies Defense 3.4.0 (ios)

Samurai vs Zombies Defense

Samurai vs Zombies Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samurai vs Zombies Defense, samuray ve zombi tarafında bulunabileceğiniz bir strateji oyunu.

Samurai vs Zombies Defense, adından da anlayacağınız samurayın kana susamış zombilere karşı verdiği mücadeleyi konu alan bir oyun ve hem iPhone hem de iPad’de oynanabiliyor.

Seri haline gelmiş popüler iOS oyunları arasında yer alan Samurai vs Zombies Defense oyununda kahraman bir samuray yerine geçiyor ve köyümüze akın eden zombi ordusuna karşı savunma yapıyoruz. Her ne kadar kahraman sıfatımız olsa da köyü tek başımıza korumaya çalışmıyoruz. Zombi saldırılarını durdurmak, azaltmak için kullanabileceğimiz çok sayıda yardımcımız mevcut. Çiftçiler, savaşçılar ve okcular yardımcı birliklerden sadece birkaçı. Samurayla zombilere karşı durmak size eğlenceli gelmediyse kötü tarafa yani zombilerin yerine geçme şansına da sahipsiniz.

Farklı karakterlerle oynamamıza imkanı tanıyan mini oyunlar içeren samuray zombi savunma oyununda başarı sağlamak için kafamızdaki stratejiyi uygulamak yeterli oluyor. Aynı zamanda silahlarımızı yenilememiz, daha güçlü savunma birlikleri kurmamız, karakterlerin sihirli güçlerini harekete geçirmemiz gerekiyor.

Strateji ve savaş öğelerini harmanlayarak kaliteli görseller ve ses efektleri sunan Samurai vs Zombies Defense, ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş. Ancak oyun içerisinde gerçek para ile satın alınabilen öğeler mevcut. Bu yüzden oyuna başlamadan oyun içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

Samurai vs Zombies Defense Özellikleri:

  • Samuray ve zombi tarafında bulunma
  • Zombi ordusunu durduracak çok sayıda savunma binası
  • Çiftçi, okçu, savaşçılarla birlikte mücadele etme
  • Gizlenmiş nesneleri bularak özel karakterlerle oynama
  • Samuray için yükseltme seçeneği

YORUMLAR