Sanitarium 1.0 (ios)

Sanitarium

1.0
Sanitarium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanitarium point and click türünde bir macera oyunudur

Sanitarium ilk olarak 90'lı yıllarda bilgisayarlar için yayınlanmış olan ve benzersiz hikayesiyle oyun severlerin gönüllerinde taht kurmuş olan bir macera oyunu klasiği.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu yenilenmiş Sanitarium versiyonu hem oyunu eskiden oynayıp güzel anılarını tekrar yaşamak isteyen oyunculara, hem de bulmaca çözme yeteneklerine güvenen ve sürükleyici bir hikayeye atılmak isteyen oyunculara hitap ediyor. Macera - korku oyunu türünde özel bir yere sahip olan Sanitarium'un mobil versiyonu birkaç geliştirme ile birlikte gelmekte. Dokunmatik ekranlarla uyumlu 2 farklı kontrol sistemi, yeni envanter sistemi, tam ekran veya orijinal ekran boyutu ile oyunu oynayabilme imkanı, ipucu sistemi, otomatik kayıt imkanı ve başarımlar Sanitarium'un mobil versiyonunda bizi bekliyor.

Sanitarium'da hikayemiz ana kahramanımızın bir trafik kazası geçirmesiyle başlıyor. Kahramanımız bu kazadan sonra uyandığında kafasının bandajlarla sargılandığını görüyor. Fakat uyandığı yer bir sıradan bir hastane değil ürpertici bir akıl hastanesidir. Derin uykusundan uyanan kahramanımız kim olduğunu ve buraya nasıl geldiğini de hatırlamıyor; bize düşen görev ise kahramanımızın bu korkunç yerden kaçmasını sağlamak için bulmacaları çözmesine yardımcı olmak. Maceramız bizi delilik ile gerçekliğin arasında gidip gelen fantastik bir dünyaya sürüklüyor ve bu dünyada kolayca unutamayacağımız sahnelere tanık oluyoruz.

Sanitarium'un kaliteli hikayesi tek başına bile oyunu oynamanız için geçerli bir sebep. Point and click türünün altın klasiği niteliğinde olan Sanitarium uzun süren bir eğlence sunuyor.