Satan's Zombies 1.5 (ios)

Satan's Zombies

1.5
Satan's Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Satan's Zombies heyecan dolu bir yarış oyunudur

Satan's Zombies içerisinde hem bolca aksiyon bulabileceğiniz hem de yüksek hızda motor yarışı yapmanın keyfini yaşayabileceğiniz eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Satan's Zombies'de bir zombi kıyameti hikayesi konu alınıyor. Yaşadığımız şehrin her yanı zombilerle sarılmıştır ve bizim hayatta kalmak için bu şehirden kaçmamız gerekmektedir. Kahramanımız bu iş için motoruna atlıyor ve tehlike dolu bir maceraya yol alıyor. Kahramanımızın önünde aşması gereken engellerin yanında kana susamış zombiler ve rakip motorcular da bulunmaktadır. Bu nedenle bir yandan en yüksek hızla ilerlemeli bir yandan da yolumuzu takip ederek zombilere ve diğer yarışçılara karşı mücadele vermeliyiz.

Satan's Zombies'de bolca aksiyon yer alıyor. Çeşitli silahları kullanabildiğimiz gibi rakip motorcuları tekmeleyerek yolun dışına fırlatabiliyoruz. Bu sahneler farklı kamera açılarıyla ve ağır çekimde bize yansıtılıyor ve sinematik bir hava yakalanıyor. Cell shade tarzındaki çizgi roman havasındaki grafikler 3 boyutla birleşerek güzel iş çıkarmakta.

Eğer yarış oyunlarını ve aksiyonu seviyorsanz Satan's Zombies hoşunuza gidecektir.


YORUMLAR