Save for Vine

Save for Vine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vine videolarını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Save for Vine uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Vine videosu indirme uygulaması ve hem basit bir arayüze sahip, hem de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. İnternet üzerinde milyonlarca komik ve ilgi çekici Vine videosu bulunduğu için, bazı kullanıcılar bunları cihazlarına indirmek isteyebiliyorlar ve böylece videonun orijinali silinse bile izlemek mümkün hale geliyor. Fakat Vine'ın bu konuda bir destek sunmaması nedeniyle Save for Vine gibi uygulamalara ihtiyaç duyulabiliyor.

Bunu gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken Vine giriş bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapmak ve daha sonra indirmek istediğiniz videoları bulmak. Uygulama, video indirmenin yanında arkadaşlarınızla sosyal ağlardan Vine'ları paylaşmanıza da olanak tanıyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Mobil cihazlarınıza Vine videolarını indirme
  • Kolay kullanılır arayüz
  • Beğenme ve yorum atma seçenekleri
  • Akıllı telefon ve tablet desteği

Uygulama içerisinden videolar aramak oldukça kolay olarak gerçekleştiriliyor ve böylece aradıklarınızı hemen bulabiliyorsunuz. İndirdiğiniz videoların kaliteleri de korunuyor ve böylece sorunsuzca Vine indirme işleminiz tamamlanıyor.

YORUMLAR