Save the Roundy 1.0.0 (ios)

Save the Roundy

Save the Roundy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save the Roundy, iPhone ve iPad'inizde boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz beceri gerektiren bulmaca oyunları arasında.

Save the Roundy, iPhone ve iPad cihazlarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Göze hoş gelen görseller ve karakter animasyonlarıyla süslenen oyunda amacınız adından da tahmin edeceğiniz üzere küçük sevimli yaratıklar olan Roundy’leri içerisinde bulundukları tehlikeli durumdan kurtarmak. Bunu yaparken oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Zira Roundy’ler hareketli platform üzerindeler ve en ufak hatanızda hayatlarına son verebilirsiniz.

Oyunda küçük sevimli yaratıkları özgürlüklerine kavuşturmaktan hiçbir amacınız yok ancak bunu başarabilmek için oldukça çaba sarf etmeniz gerekiyor. Roundy adını taşıyan sarı yaratıkları birbirlerine bir kutu üzerinden bağlılar. Kutuları altlarından olabildiğince dikkatli çekerek onları kurtarmalısınız. Öte yandan buz ve bomba gibi nadiren karşınıza çıkacak özel engelleri de aşmanız gerekiyor.

Dikkat gerektiren eğlenceli oyunlar arasında olan Save the Roundy de benzerleri gibi bölüm bölüm ilerlemeyi gerektiriyor. Bir bölümde ne kadar az Roundy hayatını kaybederse o kadar fazla puan almış oluyorsunuz. Bir bölümde en fazla 2 Roundy düşürme lüksünüzün olduğunu unutmadan ekliyim.

Cut the Rope, Where’s My Water, Angry Birds (eskileri) tarzı beceri gerektiren bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız Save the Roundy eminim hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR