SDL Translate

SDL Translate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SDL Translate ile bilmediğiniz bir İngilizce sözcüğün veya cümlenin anlamını kolayca öğrenebilirsiniz

SDL Translate kullanıcılara sözcük veya cümle bazlı olarak çeviri yapabilen oldukça kullanışllı ve pratik bir sözlük uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz SDL Translate servisinin internet üzerinden çalışan bir servis olduğunu belirtmekte fayda var. Uygulamayı kullanarak Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe çeviriler yapabilmektesiniz. Ayrıca İngilizce bilginiz yeterliyse İngilizce dilindeki sözcük veya cümleleri Almanca, İspanyolca ve Fransızca dillerinin yanında birçok farklı dile de çevirebilirsiniz.

Text to Speech özelliğine sahip olan SDL Translate uygulaması yaptığınız çeviriler sonucu karşınıza çıkan İngilizce sözcüklerin teleffuzlarını size dinletebiliyor. Uygulama bu yönüyle bir yabancı dil öğrenme aracı olarak da kullanılabilir. Kolay anlaşılabilen bir arayüz sunan SDL Translate özellikle yurt dışı yolculuklarınızda size büyük yardımı dokunabilecek bir uygulama. Yanınıza sözlük almayı unuttuğunuz durumlarda SDL Translate uygulamasından yararlanabilmeniz mümkün.Uygulama üzerinde arasında çeviri yaptığınız iki dilin konumunu kolayca değiştirebilirsiniz. Yani Türkçe-İngilizce çeviri yaparken tek dokunuşla İngilizce-Türkçe çeviriye geçiş yapabilirsiniz.

SDL Translate en başarılı çeviri uygulamaları arasında yer alıyor.

YORUMLAR