Secret Apps Lite 1.4.2 (ios)

Secret Apps Lite

Secret Apps Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret Apps Lite, iOS cihazlarınız üzerindeki verileri korumak için kullanabileceğiniz geniş kapsamlı bir güvenlik uygulamasıdır.

iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan bazı uygulama, not, video, fotoğraf ve yer imlerinin başkaları tarafından görünmesini istemezsiniz. Fakat meraklı bir kardeşiniz veya arkadaşlarınız varsa bu konuda size yardımcı olacak olan uygulama Secret Apps Lite'dır.

Özel içeriklerinizin bulunduğu dosyalara şifre koyabilme yeteneğine sahip olan uygulama, size özel içeriklere diğer kişilerin ulaşmasını engellemek için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Ayrıca uygulama, şifre koyduğunuz içeriklere girmeye çalışan kişilerin fotoğrafını çekerek, kimin bunu denediğini görmenizi sağlar. Fotoğraf ile birlikte yer bilgisini de ekleyen Secret Apps Lite, verilerinizin tam güvenliğini sağlamaktadır. Bu sayede cihazınız çalınsa bile, cihazınızdaki dosyalare erişmek isteyen kişilerin fotoğraflarına ve yer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılar uygulamayı kullanarak istediği dosyalara özel şifreler atayarak bu dosyaları güvende tutabilirler. Uygulama kendini kamufle ederek ana ekranda görünmez. Bu sayede cihazınızdaki dosyalara erişmek isteyen kişiler uygulamanın varlığından haberdar olmaz.

Sade bir arayüze sahip olan uygulama tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sizde özel verilerinize kimsenin erişmesini istemiyorsanız, Secret Apps Lite uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.