Secret Files Sam Peters 1.0.6 (ios)

Secret Files Sam Peters

Secret Files Sam Peters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret Files Sam Peters sürükleyici bir hikayeye sahip olan bir macera oyunudur

Secret Files Sam Peters zekice hazırlanmış bulmacaları güzel grafikler ve gizemli bir hikayeyle birleştiren bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Secret Files Sam Peters, point and click türündeki macera oyunlarının başarılı bir temsilcisi olarak nitelendirilebilir. Oyundaki ana kahramanımız olan Sam Peters hayatının hikayesinin peşine düşen bir muhabirdir. Oyundaki bütün olaykar Afrika'da bir volkan kraterinde yabancı bir DNA'nın keşfedilmesiyle başlıyor. Bu DNA'nın peşine düşen Sam Peters Gana'ya yolculuk ediyor. DNA'nın keşfedildiği yer olan Bosumtwi Gölü'ne ulaşması için balta girmemiş ormanlara dalması, yabani hayvanlardan kaçması ve geceleri ortaya çıkan Afrika kültürüne özgü canavarlardan korunması gerekmektedir. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı olarak serüvene ortak oluyoruz.

Secret Files Sam Peters'da muhabirimizin amacına ulaşması için ona yardım ederken gizemli mekanları keşfedecek, ilginç karakterlerle tanışacak ve ipuçlarını toplayarak zekamızı çalıştırmamız gereken bulmacaları çözeceğiz. Oyun görsel olarak tam bir ziyafet sunuyor. Detaylı 2 boyutlu arkaplan çizimlerinin yüksek piksel sayısına sahip 3 boyutlu karakter ve eşya modellemeleriyle birleştiği oyun seslendirmeleri ile de tatmin edici bir kaliteye sahip. Eğer başarılı bir point and click macera oyunu oynamak isterseniz Secret Files Sam Peters'ı tavsiye ederiz.

YORUMLAR