SecureTeen

SecureTeen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda ebeveyn kontrolü için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

SecureTeen, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz faydalı bir ebeveyn kontrol uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi İnternet çok geniş bir mecra olduğundan faydalı ve zararlı içerikler birbirine karışmış durumda. Çocuklarımızın da en çok vakit geçirdiği yer artık internet oldu. Onları zararlı içeriklerden nasıl koruyorsunuz?

SecureTeen işte bu soruya cevap vermek için geliştirilmiş bir uygulama. Çocuklarınızın mobil cihazları üzerinde ne gibi aktivitelerde bulunduğunu ve ne tür içeriklere eriştiğini takip etmek bu uygulama ile çok kolay.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi, uygulamayı bir kere çocuğunuzun telefonuna kurduktan sonra bir daha oraya bakmak zorunda olmamanız diyebilirim. İnternet üzerindeki panelden çocuğunuzun aktivitelerini takip edebiliyorsunuz.

Çocuğunuzun eriştiği içerikleri takip etmenin yanında uygulama ile çocuğunuzun girmesini istemediğiniz siteleri de engelleyebiliyorsunuz. Bunu da çeşitli kategoriler arasından istediklerinizi seçerek veya anahtar kelimeler belirleyerek yapabiliyorsunuz. Ayrıca çocuğunuzun tarama geçmişine de göz atabiliyor ve bulundukları mekanları GPS aracılığıyla takip edebiliyorsunuz.

Kapsamlı özellikleri ile başarılı bir ebeveyn kontrol uygulaması olduğunu düşündüğüm SecureTeen uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR