Shadow Blade: Reload 1.01 (ios)

Shadow Blade: Reload

Shadow Blade: Reload
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Blade: Reload başarılı bir mobil ninja oyunudur

Shadow Blade: Reload yüksek kalitesiyle hem görsel hem de hikayesel anlamda benzersiz bir tecrübe yaşatmayı başarabilen bir mobil ninja oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Shadow Blade: Reload farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya sahip. Oyunda bir platform oyunu gibi karşımıza çıkan engelleri çevikliğimizi ve ninja yeteneklerimizi kullanarak aşmaya, düşmanlarımızı da bir aksiyon oyununda olduğu gibi katana olarak adlandırılan kılıçlarımızı, kusarigama adlı zincirli silahlarımızı ve shuriken adlı ninja yıldızlarımızı kullanarak yok etmeye çalışıyoruz.

Shadow Blade: Reload'ın hikayesi Kuro adlı kahramanımızın etrafında gelişiyor. Oyunda ninja klanlarının arasındaki güç savaşına tanık oluyoruz ve bu savaşta Kuro ile dengeyi sağlamaya ve savaşı durdurmaya çalışıyoruz. Bu iş için güçlü bölüm sonu canavarları ve yüzlerce düşmanla savaşmamız, ölümcül tuzakları çevikliğimizi kullanarak aşmamız gerekiyor.

Shadow Blade: Reload'ın grafiklerinin gayet güzel olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisine serpiştirilen çizgi roman tadındaki ara sahnelere büyük önem gösterilmiş; ayrıca seslendirmeler de oldukça başarılı. Oyunun müzikleri ve ses efetkleri ise ninja atmosferini pekiştiriyor.

ARTILAR

Sürükleyici hikaye

Bol aksiyon

Güzel grafikler

Kuvvetli atmosfer, başarılı müzik ve ses efektleri

EKSİLER