Shark Eaters: Rise of the Dolphins

Shark Eaters: Rise of the Dolphins
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Eaters: Rise of the Dolphins gerçekçi oyun mekaniklerine sahip bir köpekbalığı avlama oyunudur

Shark Eaters: Rise of the Dolphins sahip olduğu oyun mekanikleriyle basit mobil oyunların bir adım önüne geçen başarılı bir mobil köpekbalığı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Shark Eaters: Rise of the Dolphins'de tehlikeli köpekbalıklarının kol gezdiği karanlık sularda hayatta kalmayan bir yunus ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. oyunda bize düşen görev kahramanımızın düzenli bir şekilde beslenmesini sağlamak. Etrafımızda yüzen balıkları 3 boyutlu bir okyanus içerisinde avlamamız gerekiyor. Hayatta kalabilmemizin temel kuralı ise av değil, avcı olmak. Bu iş için de köpekbalıklarıyla savaşmamız gerkeiyor.

Shark Eaters: Rise of the Dolphins'in yapay zekası ve balık animasyonları yunusların, köpekbalıklarının ve diğer balıkların doğal hareketleri gözlenerek geliştirilmiş. Ayrıca oyunun yapay zekası da bı doğallıktan nasibini alıyor. Oyunun kontrollerine alışmak başta biraz zor gelse de kısa bir süre içinde kontrollere alışıyorsunuz ve oyun keyifli bir hale geliyor.

Shark Eaters: Rise of the Dolphins'in grafiklerinin oldukça güzel olduğu söylenebilir.

YORUMLAR