Shoot The Zombirds 1.11 (ios)

Shoot The Zombirds

Shoot The Zombirds
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot The Zombirds zombi kuşları vurmaya çalıştığınız bir mobil oyundur

Shoot The Zombirds oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmış olan bir mobil avcılık oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Shoot The Zombirds'de zombi oyunlarında alışık olduğumuz hikayelerden farklı bir hikaye söz konusu. Genel olarak zombi oyunlarında kana susamış zombiler insanlara saldırırlar ve beyin peşinde koşarlar. Fakat Shoot The Zombirds'de yer alan zombi kuşlar beyin yerine balkabaklarını tercih ediyorlar. Biz de oyunda bu zombi kuşların balkabaklarını çalmalarına engel olmaya çalışıyoruz. Bu iş için kahramanımız arbaletini eline alıyor ve tarlaya çıkarak zombilere hedef almaya başlıyor.

Shoot The Zombirds basit bir şekilde oynanabiliyor; fakat oyun ilerledikçe reflekslerimizi ve nişan alma yeteneklerimizi konuşturmamız gerekiyor. Zombi kuşlar daha çok sayıda ve daha hızlı bir şekilde saldırmaya başlıyor. Bölümleri geçtikçe işimizi kolaylaştırmak için kahramanımızın yeteneklerini geliştirebilmemize imkan verilmekte. Ayrıca kahramanımız için farklı kostüm seçenekleri de oyunda bizi bekliyor.

Shoot The Zombirdsgöze hoş görünen 2 boyutlu grafikler sunmakta. Eğer boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Shoot The Zombirds'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR