Ski Challenge 15

Ski Challenge 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ski Challenge 15 gerçekçi bir mobil kayak oyunudur

Ski Challenge 15 mobil cihazlarınızda kar kayağı keyfini yaşamanızı mümkün kılan bir yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ski Challenge 15'de dünya çapındaki kayak turnuvalarına katılan bir sporcuyu kontrol ediyoruz ve şampiyonluğun peşinden koşuyoruz. Bu iş için gerçeklerinin birebir kopyası olan kayak pistlerine konuk oluyoruz ve dünyanın farklı noktalarını ziyaret ediyoruz.

Ski Challenge 15 gerçekçi bir oyun yapısına sahip. Oyunun fizik motoru bu gerçekçiliği bize sunuyor. Ayrıca oyunda farklı hava şartlarına da tanık olabiliyoruz. Yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış oyunda rakiplerinizle yarışırken manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ski Challenge 15'i tek başınıza oynayabileceğiniz gibi oyunun online modunda dünyanın farklı noktalarından diğer oyuncularla da yarışabilirsiniz ve heyecanı bi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Oyunda yönettiğiniz kayakçıyı farklı ekipmanlarla kişiselleştirebiliyorsunuz ve sizi ifade eden bir görünüm yakalayabiliyorsunuz.

Ski Challenge 15 kolay kontrollere sahip. Bunun yanında oyunun standart kontrol yöntemini de tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz. Oyuna alışabilmek ve temel dinamiklerini öğrenebilmeniz için oyunda eğitim moduna da yer verilmiş.

YORUMLAR