Sky Clash: Lords of Clans 3D 1.39.2 (ios)

Sky Clash: Lords of Clans 3D

Sky Clash: Lords of Clans 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Clash: Lords of Clans 3D, iPhone ve iPad'de oynayabileceğiniz MMO, RPG ve RTS oyunu.

Sky Clash: Lords of Clans 3D, iPhone Plus veya iPad’de oynanması gerektiğini düşündüğüm mmo rpg – rts oyunu. Çevrimiçi PvP ve PvE savaşlara katıldığınız strateji odaklı sürükleyici bir iOS oyunu. İndirmesi ve oynaması ücretsiz. 16GB iPhone/iPad kullanıcıları için de ideal.

iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapmasıyla sevindiren yapımda gökyüzünde kendi imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Tabii ki yapılanmanızı engelleyen düşmanlarınızı karşınıza alıyorsunuz. Bir yandan savunma hattınızı güçlendirmek için uğraş verirken diğer yandan köyünüzü yenilmez, yıkılmaz güçlü bir imparatorluğuna nasıl çevirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Lordlarla yüz yüze geldiğiniz, kaleleri yağmaladığınız nefes kesen online PvP savaşlar sizleri bekliyor. Dilerseniz bu mücadelede arkanıza ittifakların da gücünü alabilirsiniz.

Büyücüler, barbarlar, cücelerden oluşan bir orduya önderlik ettiğiniz oyunda Steampunk dünyasına yolculuğa çıkıyorsunuz. MMO, RPG, RTS türlerini birleştiren harika bir mobil oyun karşımızda. Strateji oyunlarından keyif alıyorsanız ücretsizken indirin; kaçırmayın derim.

YORUMLAR