SkySafari 4 Pro

SkySafari 4 Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkySafari 4 Pro en başarılı astronomi uygulamaları arasındadır

SkySafari 4 Pro eğer astronomi ile ilgileniyorsanız size en detaylı bilgileri sunacak olan ve devasa bir içeriğe sahip olan bir mobil astronomi uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan SkySafari 4 Pro genel olarak ele alındığında bir mobil uzay teleskopu ve uzay ansiklopedisi olarak değerlendirilebilir. SkySafari 4 Pro içerisinde oldukça yüksek çözünürlüğe sahip uzay fotoğraflarının yanında, gezegenler, yıldızlar, ve takım yıldızlar hakkında uzmanlar tarafından yazılmış olan detaylı açıklamalar da yer alıyor.

SkySafari 4 Pro'da yer alan içerikler oldukça güvenilir kaynaklardan elde edilmiştir. NASA tarafından düzenlenen son Ay ve Mars operasyonlarında çekilmiş görüntüler, Hubble uzay teleskopu tarafından yakalanmış görüntüler ve dünyanın en ünlü astronomi fotoğrafçıları tarafından yakalanan kareler SkySafari 4 Pro'da kullanıcıları bekliyor. Bunun yanında gökyüzünü ve yıldızları sergileyen inanılmaz güzellikte panaromik fotoğraflar da SkySafari 4 Pro'da bulabileceğiniz resimler arasında.

SkySafari 4 Pro'nun güzel yönü uygulama içerisinde yer alana bilgilere ve resimlere erişebilmek için internet bağlantısı gerektirmemesi. Uygulama içerisindeki içerikler çevrimdışı olarak görüntülenebiliyor. Bu sayede nerede olursanız olun yanınızda taşıyabildiğiniz bir astronomi ansiklopedisine sahip olabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR