Slam Dunk Basketball 2

Slam Dunk Basketball 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slam Dunk Basketball 2, iOS cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir basket atma oyunudur.

Slam Dunk Basketball 2, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri çevrimiçi bir basket atma oyunudur.

Dünya üzerinde oyunu oynayan tüm oyunculara karşı çevrimiçi olarak meydan okuyabileceğiniz oyun oldukça çekişmeli ve sürükleyici bir oynanışı da beraberinde getirmektedir.

8 kişilik turnuvalara katılabileceğiniz, rakiplerinizle 1'e 1 kozlarınızı paylaşabileceğiniz, deneyim kazanarak seviye atlayabileceğiniz, sıralama listelerinde üst sıralara doğru yükselebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz oyun sizleri bekliyor.

 

Geliştirme, güçlendirme ve hile gibi unsurlara yer verilmeyen oyunda her şey sizin yeteneğinize ve yeteneğinizi rakibinize karşı en iyi şekilde kullanmanıza bağlı. İyi olanın kazanacağı düellolar oldukça heyecanlı ve nefes kesici bir şekilde geçiyor.

Gerçekçi fizik mekaniği, sürükleyici oynanışı, etkileyici grafikleri, seviye atlama sistemi ve çok daha fazlasını oyunseverlerle buluşturan Slam Dunk Basketball 2, mücadeleyi seven tüm oyunseverlerin denemesi gereken bir oyun.

Slam Dunk Basketball 2 Özellikleri:

  • Dünya üzerindeki oyunculara karşı meydan okuma
  • Diğer oyuncularla 1'e 1 kapışma
  • 8 oyunculu turnuva modu
  • Atış yapabileceğiniz 40'tan fazla basket topu
  • Farklı basket sahaları
  • Etkileyici grafikler

YORUMLAR