Sleep Machine 4.1 (ios)

Sleep Machine

4.1
Sleep Machine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleep Machine, uyku sorunu olanlar için yapay atmosfer mekanlarını dinleyebileceğiniz mobil bir uygulama.

Geceleri bir türlü uyuyamayan kişiler için geliştirilmiş olan Sleep Machine uygulaması, içerisinde bulunan çeşitli yapay atmosferler ile sizi uyutmayı vadediyor.

İOS platformundan 5.29 TL'lik bir fiyat ödeyerek sahip olabileceğiniz bu uygulama, uyku sorununuza ve araba gürültüsüne çözüm getirebilir. Bildiğiniz üzere şehrin gürültülü sokaklarından gece olsa bile sürekli ses geliyor. Bu sesler bazen bir araba sesi bazen de kalabalık bir insan grubuna ait olmakta. Bir de bazı hayvan sesleri var tabii. Tam uykuya dalacakken ortaya çıkan bu sesler sizin için bir çileye dönüşebilir. Bunu önlemek isteyen Sleep Machine, içerisinde bulunan farklı yapay atmosferler ile birlikte sizi rahatlatmak ve sakince uyutmak üzerine görevlendirilmiş.

Sleep Machine, zamanlama seçeneğiyle birlikte onlarca farklı atmosferi aynı anda oynatabiliyor. Mesela uyumak için yağmur sesine ihtiyacınız var diyelim, uygulamaya göre sadece yağmur yeterli değil. İşte o zaman hafif bir rüzgar efektini oynatıyorsunuz ve bu sayede aynı doğadaymış gibi rahatça uykuya dalabiliyorsunuz. 

Günlük hayatın stresinden arınmak için de kullanılabilecek olan Sleep Machine'i farklı atmosferlere geçiş yapmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

YORUMLAR