Sleep Talk Recorder 4.3.0 (ios)

Sleep Talk Recorder

Sleep Talk Recorder
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleep Talk Recorder, uykunuzda konuşup konuşmadığınızı merak ediyorsanız kesin olarak öğrenmenizi sağlayan bir iOS uygulaması.

Sleep Talk Recorder, uykunuzda konuştuklarınızı kaydetmenizi sağlayan hem yararlı hem de eğlenceli bir iOS uygulaması. Pek çok kişi uykusunda konuştuğunu yada horladığını reddeder. Ne söylerseniz söyleyin ikna olmayan bu kişilere artık Sleep Talk Recorder uygulamasını önerebilir ve böylece gerçekten yapıp yapmadıklarını öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Son güncellemesi ile birlikte yenilenen tasarımı kusursuz ve muhteşem olan Sleep Talk Recorder, gece uykunuzda eğer konuşuyorsanız, söylediklerinizi kaydederek sabah dinleme fırsatı sunuyor. Rüyanızda veya sadece uyurken konuştuklarınızı merak ediyorsanız yada konuşup konuşmadığınızı öğrenmek istiyorsanız, uygulamayı satın alarak iPhone ve iPad'lerinize yüklemeniz öğrenmenizi sağlayacak.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan uygulamayı uykuya dalmadan önce açarak kaydı başlatmanız gerekiyor. Sabah kalktığınızda konuştuklarınızı dinlemek mümkün. Ayrıca konuştuğunuz kayıtlarını isimlendirerek saklayabilir ve hatta favorilerinize ekleyebilirsiniz. Yazının başında da söylediğim gibi uygulama yararlı olsa da aynı zamanda oldukça eğlenceli olabilir. Çünkü gece uyurken söylediklerinizi tahmin etmek çok zor. Ortaya çıkan komik ses kayıtlarını saklayarak favorileriniz ekleyip arkadaşlarınıza da dinletip onlarında gülmesini sağlayabilirsiniz.

Uyku sürenizde konuşmuyorken aktif kayıda devam etmeyen uygulama, konuştuğunuzda anlık olarak hızlı bir şekilde aktif oluyor ve söylediklerinizi kaydediyor. Böylece uyku süreniz boyunca çıkardığınız sesleri kaydetmek için çok fazla depolama alanı kaplamamış oluyor.

Uygulamanın tek kötü yanı olarak ücretli olmasını söyleyebilirim. Fakat böyle bir şeyi öğrenmek için yaklaşık olarak 2 TL ödemek çok da pahalı olmasa gerek. Bu nedenle alınabilecek bir uygulama olarak görüyorum. Son güncellemesinde tasarım değişimi ile birlikte eklenen alarm özelliği sayesinde uygulama sabahları uyanmanızı da sağlıyor. iPhone ve iPad kullanıcılarının denemesi gerektiğini düşündüğüm uygulamalardan bir tanesi.