Slugterra: Slug it Out! 1.9.2 (ios)

Slugterra: Slug it Out!

Slugterra: Slug it Out!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slugterra: Slug it Out! ücretsiz olarak sunulan bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Slugterra: Slug it Out! hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca ve aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda benzer objeleri bir araya getirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmesi ne yazık ki söylemesi kadar kolay olmuyor çünkü bölümlerde beklenmedik engellerle karşılaşıyoruz.

Diğer eşleştirme oyunlarında denk geldiğimiz gibi Slugterra'da da birçok güçlendirici ve bonus bulunuyor. Bunları toplayarak rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz. İlk birkaç bölümde karşımıza çıkan rakipler görece olarak kolay olsa da ilerleyen bölümlerde karşımıza dişli rakipler çıkıyor.

Oyunda çok sayıda karakter bulunuyor ve bu karakterlerin her birinin kendine özgü saldırı gücü bulunuyor. Eşleştirme oyunu dinamiklerini aksiyon oyunu atmosferiyle buluşturan Slugterra'da Game Center üzerinden multiplayer savaşlara da katılma şansına sahibiz.

Açıkçası oyun hem bulmaca hem de aksiyon öğeleriyle beğenimizi kazandı. Farklı oyun dinamiklerini başarılı bir şekilde kombine ederek ortaya denemeye değer bir yapım çıkartmışlar. Eğer siz de orijinal, ücretsiz ve üst kalite bir oyun arıyorsanız Slugterra: Slug it Out!'u denemelisiniz.

YORUMLAR