Smart Home Security WardenCam 1.0.14 (ios)

Smart Home Security WardenCam

Smart Home Security WardenCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Home Security WardenCam mobil cihazlarınızı bir güvenlik kamerasına çeviren bir uygulamadır

Smart Home Security WardenCam kullanıcılara düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü sunan bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir güvenlik kamerası uygulaması olan Smart Home Security WardenCam ile bir köşede duran, eski ve kullanılmayan iPhone veya iPad'lerinizi değerlendirebiliyorsunuz. Smart Home Security WardenCam temel olarak iOS cihazınızın kamerasını kullanarak video kaydediyor ve mobil cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürüyor.

Bulut depolama destekli bir uygulama olan Smart Home Security WardenCam ile kaydedilen videolar Dropbox üzerine kaydediliyor. Bu sayede güvenlik kamerası görüntülerinize herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazlar, herhangi bir yerden erişebiliyorsunuz.

Smart Home Security WardenCam çift taraflı iletişim özelliği sayesinde bir bebek kamerası ve evcil hayvan kamerası görevi de görüyor. Uygulamayı kullanarak güvenlik kamreasına dönüştürdüğünüz cihaz ile izlediğiniz kişi veya hayvanlarla sesli iletişim kurabiliyorsunuz.

Hareket dedektörü özelliğine sahip olan Smart Home Security WardenCam herhangi bir hareket algıladığında video kaydını başlatabiliyor. Gece görüş özelliği ise karanlık ortamlarda görüntü algılamayı mümkün kılıyor.

Smart Home Security WardenCam'e Gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonra uygulamayı Dropbox hesabınızla birleştiriyorsunuz.

YORUMLAR