Smash Run 1.4 (ios)

Smash Run

1.4
Smash Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Run iOS işletim sistemli mobil cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz heyecan dolu ve sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlardan oynayabileceğiniz Smash Run mobil oyunu, sonu olmayan bir yolculukta sizi tutkunu yapacak bir aksiyon oyunudur.

Sürekli olarak bir boşlukta ilerlediğiniz oyunda yönünüzü ekranı kaydırarak değiştireceksiniz. Yön değiştirmedeki amacınız ise tahmin ettiğiniz üzere önünüze çıkan engellere çarpmadan ilerlemek. İlerleme diyoruz ancak Smash Run oyununda ilerisi neresi bilemeyebilirsiniz. Zira oyunda yön duygusu yok denebilir. Kontrol ettiğiniz cisim gelen engellere göre 180 derece dönüp o yönde de ilerleme kaydedebilir.

Grafik açısından oldukça renkli olan Smash Run oyununda yolculuğunuz boyunca size heyecan verici elektronik müzikler eşlik edecek. Oyunda tek yapmanız gereken engellere çarpmadan ilerlemek ve sonu olmayan yolculukta yapılabilecek en yüksek skoru edinmek. Ne kadar ileri giderseniz o kadar iyi. Aynı zamanda ilerlerken önünüze çıkan altınları da toplamalısınız. Bu altınlar hem size skor olarak yansır hem de bir engele çarptığınızda tekrar doğmanıza yarar. Smash Run oynarken oyunu durdurup daha sonra kaldığınız yerden devam etmeniz de mümkün.  Siz sadece yolunuza bakın ve yoldan çıkmadığınıza emin olun. Aksiyon dolu Smash Run mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR