Snack Truck Fever

Snack Truck Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snack Truck Fever, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Snack Truck Fever, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun Square Enix imzası taşıyor ve oyunculara hayli eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Oyunumuza girdiğimizde karşımıza rengarenk ve bol animasyonlu bir arayüz çıkıyor. Hem bölüm tasarımları hem de aksiyonlar esnasında karşımıza çıkan animasyonlar son derece etkileyici bir oyun deneyimi yaşamamızı sağlıyorlar.

Oyundaki temel amacımız diğer eşleştirme oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz türden. Aynı objeleri yan yana getirmek ve ekrandaki tüm objeleri bu şekilde bitirmek. Bunu yapamabilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Yerini değiştirmek istediğimiz yiyeceklerin üzerine tıklayarak hareket etmelerini sağlayabiliyoruz.

Snack Truck Fever'da tam tamına 100 bölüm mevcut ve bu bölümler kolaydan zora ilerleyecek şekilde sıralanmış. Neyse ki zor bölümleri geçebilmek için faydalanabileceğimiz farklı türde bonuslar ve güçlendiriciler var.

Snack Truck Fever'da dilersek arkadaşlarımıza karşı da mücadele edebiliriz fakat tekli oyuncu modu da epey keyifli. Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Snack Truck Fever, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR