Snake for iOS 7

Snake for iOS 7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake for iOS 7 ile yılan oyunu yeni iOS cihazlarınıza taşınıyor

Snake for iOS 7 bize 90'lı yılların sonunda Nokia'nın klasik telefonları olan 3310 ve 3210 gibi cep telefonlarında oynadığımız yılan oyununu iOS işletim sistemini kullanan yeni iPhone ve iPad'lerimizde oynama imkanı sunan bir mobil oyundur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Snake for iOS 7 orjinal adı Snake olan telefon oyununu yeni dokunmatik iOS cihazlarla uyumlu hale getiriyor ve gelişmiş özellikleri de beraberinde getiriyor. Oyunda temel amacımız oyuna bir solucan olarak başlayan yılanımızın ekrandaki sinekleri yemesini sağlamak ve yılanımızı olabildiğince büyütmektir. Bu iş başlangıçta kolay olsa da oyunda ilerledikçe işimiz daha da zorlaşıyor ve oyun daha da heyecanlı hale geliyor.

Snake for iOS 7'yi iOS 7 cihazlarınızda oynayabileceğiniz gibi iOS 6 ve daha üst versiyonlarına sahip Apple cihazlarınızda da oynayabiliyorsunuz. Klasik yılan oyunun yeni bir arayüzle birleştiren Snake for iOS 7 bize farklı arkaplanlardan birini seçebilme imkanı veriyor. Ayrıca oyunda liderlik panosu bulunmakta ve bu panoda aldığımız yüksek puanları arkadaşlarımızla karşılaştırabiliyoruz. Aldığımız yüksek puanları Facebook, Twitter, e-posta ve SMS gibi yollarla uygulama içerisinden paylaşabilmekteyiz.

YORUMLAR