Soda World

Soda World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soda World, iOS işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Soda World, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Kendi şirketinizi işletip zengin olabileceğiniz bu oyunda zevkli zamanlar geçireceksiniz.

Şirket yönetip zengin olduğunuz bu oyunda adeta paraya para demeyeceksiniz. Bir soda şirketi işletttiğiniz bu oyunda değişik tatları müşterilerinize sunacakve onların memnun kalmasını sağlayacaksınız. Şirketinizi gün geçtikçe yükseltecek ve böylece daha fazla para kazanacaksınız. Ayrıca şirketiniz yükseldikçe üne kavuşacak ve dünya çapında müşterileri ağırlayacaksınız. Her yaştan birey için oldukça eğlenceli olan bu oyunda tam bir patron rolü üstleniyorsunuz. Gelirleriniz arttıkça değişik tatları müşterilerinizin beğenisine sunacak ve böylelikle daha fazla müşteriyi kendinize çekebileceksiniz. Severek oynayacağınız bu oyunun müptelası olacaksınız. Soda şirketi işletmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Renkli grafiklere sahip oyun oyunu oynarken gözünüz de oyunu sevecek. Bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Soda World oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR