Songkick Concerts 3.6 (ios)

Songkick Concerts

3.6
Songkick Concerts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Songkick Concerts, favori grup ve şarkıcıların düzenleyeceği konserler hakkında bilgi almanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Songkick Concerts, en sevdiğiniz şarkıcı veya müzik gruplarının konserlerini kaçırmamanızı sağlayacak olan oldukça yararlı ve başarılı bir iOS uygulamasıdır. En sevdiğiniz şarkıcı ve müzik grupları ile birlikte oturduğunuz şehirde düzenlenecek olan konserler hakkında bilgi alabileceğiniz Songkick Concerts, ücretsiz olarak indirilerek iOS7'ye sahip cihazlar üzerinde kullanıabilir.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliklerinden bir tanesi ise, iPhone ve iPod Touch'larınızın müzik kütüphaneleri ile Spotify çalma listelerini taraması. Bu tarama işlemi ile sevdiğiniz şarkıcı ve müzik gruplarını tespit eden uygulama, bu şarkıcı ve müzik gruplarının konserleri hakkında sizi otomatik olarak bilgilendiriyor.

Konserler hakkında bilgi vermek dışında, online olarak konser bileti almanızı da sağlayan Songkick Concerts'in bu özelliği şuan için sadece İngiltere üzerinden uygulamayı kullananlar için geçerli. Fakat önümüzdeki süreçte diğer ülkelerde yaşayıp uygulamayı kullananlarda online olarak bilet alabilecekler.

Özellikler:

  • Favori çalma listelerinizi analiz ederek en sevdiğiniz şarkıcı ve müzik gruplarını içeren listeler hazırlar
  • Tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir
  • Konserlerin düzenleneceği yeri harita üzerinde görüntüleme ve arkadaşlarınızı davet etme
  • Yakın çevreniz ve dünya üzerindeki etkinlikler için arama yapabilme
  • Online bilet satın alma
  • Konser planlarınızın takibi

YORUMLAR