Soundwave Music Discovery

Soundwave Music Discovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soundwave Music Discovery ile arkadaşlarınızın dinlediği müzikleri takip ederken bir yandan da yeni müzikler keşfedebileceğiniz bir iOS uygulamasıdır.

iPhone, iPad ve iPod Touch gibi iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Soundwave Music Discovery adlı uygulama sayesinde anlık olarak dinlediğiniz şarkıları sevdiklerinizle paylaşabilir ve onların dinlediği şarkıları görüntüleyebilirsiniz.

Aynı zamanda farklı kullanıcıları takip ederek yeni şarkılar keşfetme şansına da sahip olduğunuz uygulama, dünya üzerinde birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Kendinize ait bir kullanıcı profilinizin ve yayın akışınızın da bulunacağı uygulama üzerinde dinlediğiniz şarkılar, konum bilgilerinizle birlikte otomatik olarak yayın akışınız altında yer alacaktır. Bu sayede arkadaşlarınız ve sizi takip eden kullanıcılar nerede hangi şarkıyı dinlediğinizi görebileceklerdir.

Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz diğer kullanıcıların hangi şarkıları dinlediğini yayın akışınız üzerinde görüntüleyebilir ve merak ettiğiniz şarkıları tek dokunmayla YouTube üzerinden dinleyebilir veya iTunes üzerinden satın alabilirsiniz.

Müzik dinlemeyi ve yeni müzikler keşfetmeyi seviyorsanız, Soundwave Music Discovery mutlaka iOS cihazlarınız üzerinde yer alması gereken bir uygulama.

Soundwave Music Discovery Özellikleri:

  • O an dinlediğiniz şarkıyı kendi profiliniz üzerinde paylaşabilme
  • Şarkıları elle etiketlemenize gerek yoktur
  • Spotify ve Rdio üzerinde neler dinlediğinizi görüntüleyebilme
  • Paylaşma, yer bildirimleri ve gizlilik ayarlarınızı kolayca değiştirebilme
  • Arkadaşlarınızı ve farklı insanları takip ederek yeni müzikler keşfedebilme
  • Favori şarkılarınızı işaretleyerek tüm dünyaya gösterebilme
  • En çok sevilen, sevilmeyen ve o an çalan şarkıların listesine ulaşabilme
  • Filtreleme seçenekleriyle yayın akışınıza yön verebilme

YORUMLAR