Space is Key

Space is Key
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    ChrisJeff Games

Space is Key, oldukça basit bir konsepte sahip olmasına rağmen oynaması çok keyifli bir iOS atari oyunudur.

Space is Key, içerisinde birbirinden eğlenceli ve zorlu 131 bulunduran oynaması heyecanlı bir iOS atari oyunudur. Klasik oyunlardan birinin yeniden yapılandırılarak ve tasarlanması ile ortaya çıkan oyunu oynarken keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kontrol edeceğiniz kare kutuyu önünüze çıkan engellerden geçirerek bölümleri tamamlamak. Kulağa basit gelmesine rağmen, oynarken farkedeceksiniz ki, bu sandığınız kadar kolay olmuyor. Çünkü zaman zaman kutuları adeta iğne deliindengeçirmeniz isteniyor. Kutularınızı engellere çarptığınızda ise kutunuz bir çok parçaya bölünüyor. Eğer hakkınız varsa hemen yeni kutu geliyor ve oyuna devam ediyorsunuz.

Kutunuzun engelleri aşabilmesi için zıplatmalısınız. Fakat zıplarken oldukça dikkatli davranmanızı öneririm. Çünkü az bir süre erken atlamak yada geç atlamak size oyunu kaybettirebilir.

Atari oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, Space is Key'i iPhone ve iPad'lerinize 1.99 TL karşılığında indirebilirsiniz. Fakat uygulama zaman zaman ücretsiz yapılarak kullanıcılara sunulmaktadır. Para vermek istemiyorsanız sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederim. Verdiğiniz paraya değeceğiniz düşündüğüm oyunda yapacağınız yüksek puanları arkadaşlarınız ile Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

Oyun ve oynanışı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR