Spaceship Battles 1.1.11 (ios)

Spaceship Battles

Spaceship Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spaceship Battles, iOS cihazlar için geliştirilmiş bir uzay savaşı oyunu olarak dikkat çekiyor.

Spaceship Battles, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir uzay oyunudur. Oldukça eğlenceli olan Spaceship Battles'da rakiplerinizle mücadele içerisine girişiyorsunuz.

Uzayın zorlu şartlarında geçen bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çeken Spaceship Battles, uzay gemilerinin savaştırılmasını konu alıyor. Oyunda kendi geminizi inşa edebiliyor ya da oyun tarafından size verilmiş gemileri kontrol edebiliyorsunuz. Oldukça zorlu bir oyun olarak dikkat çeken Spaceship Battles'da arkadaşlarınızla online olarak mücadele edebiliyor ve en iyiyi açığa çıkarabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe daha güçlü uzay gemilerinin kilitlerini açabiliyor ve daha güçlü hale de gelebiliyorsunuz. Kolay kontrollerin yer aldığı oyunda kendi taktiğinizi geliştirerek rakiplerinize saldırmalı ve rakiplerinizi birer birer alt etmelisiniz. Oyunda yer alan yüksek teknoloji bileşenleri uzay geminize de ekleyebiliyorsunuz.

Gelişmiş bir inşa sistemine de sahip olan Spaceship Battles zevkli bir oyundur. Gerçek zamanlı oynanan oyunda arkadaşlarınızla mücadele edebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun grafikleri de oldukça kaliteli. Spaceship Battles oyununu mutlaka denemelisiniz.

Spaceship Battles oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR