Speed Cameras 3.0 (ios)

Speed Cameras

3.0
Speed Cameras
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    291

  • Üretici

    Sygic

Speed Cameras uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan yollardaki radarları kolayca tespit edebiliyorsunuz.

Speed Cameras uygulaması, bir Türkiye hız kamerası ve radar tespiti uygulaması olarak karşımıza çıktı ve iPhone yahut iPad kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzden onlarca özelliği sunmayı başarabilen uygulama, devamlı olarak yollarda olanların hem güvenli bir sürüş yapmalarını sağlayacaktır hem de onları yiyecekleri trafik cezalarından kurtaracaktır.

Bulunduğunuz yol üzerindeki hız sınırlarını size bildiren ve bunun yanında mobil yahut sabit radarların konumlarına da sahip olan uygulama, tespit ettiğiniz radarları uygulamaya eklemenize de izin veriyor. Hız kamerası Türkiye özelliği sayesinde ne zaman nerede yakalanacağınız konusunda korkacağınız bir şey kalmıyor ve güvenle yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Hem Türkiye'de hem de dünyada oldukça geniş bir radar tespit ağına sahip olan uygulama, böylelikle nerede olursanız olun bir asistana sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda GPS ile hız tespiti de yapabilen Speed Cameras, yaptığınız hızı daha sonra arabanızın ön camına da yansıtabiliyor ve gerçek hızınızı görerek yolculuğunuzu sürdürebiliyorsunuz.

Ancak uygulamanın tüm özelliklerinin ücretsiz olarak sunulmaması ve pek çoğu için aylık üyelik gerektirmesi büyük bir dezavantaj. Tabii ki çalışırken internet bağlantısı ve bazı özellikleri için GPS sistemi gerektirmesi nedeniyle çok uzun süreli yolculuklarda mobil cihazınızın pil dayanımının oldukça düşmesine sebep olacaktır.

Eğer yeni bir hız kamerası tespiti uygulaması arıyorsanız iOS cihazlarınızdan göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.

YORUMLAR