SpinMe Alarm Clock 1.2.1 (ios)

SpinMe Alarm Clock

SpinMe Alarm Clock
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    428

  • Üretici

    Abdulla Al-Shurafa

SpinMe Alarm Clock uygulaması ile yataktan çıkmayan tüm iPhone ve iPad kullanıcıları bunu başarıyla gerçekleştirebilecekler.

SpinMe Alarm Clock uygulaması, uykudan kalkmakta zorlanan ve bir kaç alarm kursa bile hepsini ertelemeyi başararak uykuya devam eden iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi ve uyanmanız için elinden geleni yapıyor. Bu konuda oldukça başarılı olduğunu farkettiğimiz uygulamanın kendine has bir tarzı var.

Uygulamanın arayüzünün oldukça kolay kullanılır ve basit olduğunu eklemek gerek. Bu sayede alarm kurduğunuzda ve uykudan uyanmanız gerektiğinde uygulamanın sizden istediği şeyleri en kolay şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem iTunes müziklerinizi hem de içerisindeki 15 adet alarm müziğini kullanmanıza olanak tanıyan uygulama, önce sessiz başlayan ve daha sonra sesi giderek artan alarmlara da imkan tanıyor.

Uygulamada alarmı kapatmak için herhangi bir butona basmak yeterli olmuyor ve uygulamanın ekranındaki parmak izi yerlerine basmanız, daha sonra ayağa kalkmanız ve kendi çevrenizde tam 3 tur atmanız gerekiyor. Bunu yapmadıkça alarmı kapatmayan uygulama, böylece yataktan kalktığınızı garanti altına alıyor.

Ayrıca uygulamayı hangi yolla kapatmaya çalışırsanız çalışın alarm devamlı olarak çalmaya devam ediyor. Bu nedenle uyanmadan ve yataktan kalkmadan uygulamadan kaçış olmadığını belirtmek gerek. Eğer alarma rağmen uyumak istiyorsanız SpinMe Alarm Clock sizin için değil diyebilirim. Kullanıcıya hiç bir tolerans tanımaması ve kaldırmak için herşeyi yapması onu hem kullanışlı hem de biraz rahatsız edici yapıyor.

Çoklu alarm kurma özelliklerini de destekleyen uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR