Splash Cars 1.2.1 (ios)

Splash Cars

Splash Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splash Cars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Splash Cars heyecanlı bir polis kovalamacası deneyimini güzel grafikler ve yüksek hızla birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Splash Cars'da gri tonların hakim olduğu renksiz bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyaya renk ve eğlence kazandırmak ise bize düşüyor. Bu iş için birbirinden güzel araçların şöför koltuğuna atlıyoruz ve gaza basıyoruz. Geçtiğimiz yeri renklendirirken polisler de peşimize takılıyorlar ve bizi durdurmaya çalışıyorlar.

Splash Cars'da her bölümde farklı haritaları renklendirmeye çalışıyoruz. Biz haritayı renklendirdikçe bu iş polislerin dikkatini çekiyor ve bizi kovalamaya başlıyorlar. Belli miktarda benzine sahip olduğumuz için haritanın istenen oranını bu benzin bitmeden renklendirmemiz gerekiyor. Bu iş için de polislerle mücadele ediyoruz. Her yeni bölümde de bizi daha büyük haritalar ve daha fazla polis bekliyor.

Splash Cars yapı olarak GTA serisinin kuşbakışı oynanan ilk 2 oyununu hatırlatıyor. Oyunun görsel kalitesi bu eğlenceli oynanışla birleşince ortaya güzel bir sonuç çıkıyor.

YORUMLAR