Sprinkle Islands Free

Sprinkle Islands Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    190

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Sprinkle Islands Free, iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir zeka ve bulmaca oyunu.

Sprinkle su fiziği öğeleriyle dolu, birçok ödül oyunu ve yangın söndürme bulmacalarıyla karşınızda. Sprinkle ile maceradan maceraya atılmaya hazır mısınız?

Tutuşan çöp yığınlarıyla yüzünden yangın yerine dönen harika Titan adaları ve masum Titan halkı yardımlarınızı bekliyor. Yangınların bir an önce kontrol altına alınması lazım!

İtfaiye aracınızı kullanarak ulaşılması oldukça güç yerlerde olan yangınları söndürmelisiniz. Bunun için küçük dokunuşlarla aracınıza yön verirken karşınıza çıkan asansörleri, değirmenleri ve daha fazlasını doğru şekilde kullanmalı, engelleri aşarak bulmacayı çözmelisiniz. Bulmacanın sonunda yangın yerine ulaşacaksınız. Ancak dikkat etmeniz gereken başka bir şey daha var. Kaynaklarınız sınırlı olduğundan, suyunuzu idareli kullanmalı ve mümkün olduğunca su biriktirmeye çalışmalısınız.

Yüzen nesneleri, havuzları ve bitmek tükenmek bilmeyen okyanuslarıyla fizik kurallarına dayalı bulmaca oyunlarını seven oyuncular için harika bir oyun deneyimi sağlayan Sprinkle Islands Free 4 farklı adada geçen toplam 48 zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bölümle karşımıza çıkıyor ve her adanın sonunda sularda yaşayan korkunç bölüm sonu canavarlarını alt etmeniz gerekiyor.

Sprinkle Islands Free yenilenmiş dokunmatik kontrolleriyle bulmacaya odaklanarak, hedefinizi kolaylıkla su bombardımanına tutmanıza da olanak sağlıyor.

Sprinkle Islands Free da oyun severlerin kalbindeki yerini alacağının diğer bir göstergesi de Sprinkle’ın yaklaşık 8 milyon oyuncu tarafından keyifle oynanan bir oyun haline gelmiş olması. En kısa zamanda oyunun bu geliştirilmiş versiyonunu iPhone, iPad ve iPod touch'larınıza yükleyerek eğlenceye katılmanızı tavsiye ediyorum. Harika animasyonları ve görsel detaylarıyla vazgeçilmezleriniz arasına girecek olan Sprinkle Islands Free ile eğlencenin tadına varacaksınız.

YORUMLAR