Squadron - Bullet Hell Shooter 1.0.1 (ios)

Squadron - Bullet Hell Shooter

Squadron - Bullet Hell Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squadron - Bullet Hell Shooter, shoot em up türünde bir mobil uçak savaşı oyunudur

Squadron - Bullet Hell Shooter bize retro oyunların eğlencesini sunmayı başarabilen shoot em up türünde bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Squadron - Bullet Hell Shooter, 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik 2 boyutlu uçak oyunlarının havasına sahip. Oyunda kainatı yok etmeyi hedefleyen uzaylıların karşısına çıkıyoruz ve galaksiyi dolaşarak heyecan dolu savaşlara atılıyoruz. Squadron - Bullet Hell Shooter içerisinde durmak bilmeyen bir aksiyon barındırıyor. Maceramız boyunca yüzlerce düşman savaşçısıyla çarpışırken dev bölüm sonu canavarları bize adrenalin dolu anlar yaşatıyor.

Squadron - Bullet Hell Shooter, shoot em up türü oyunların klasik yapısına sadık kalan bir oyun. 2 boyutlu yapıya sahip olan oyunda uçağımız ekranda dikey olarak ilerliyor. Karşımıza çıkan düşmanlara ateş ederek onları yok etmeye çalışırken bir yandan da düşman ateşinden kaçmamız gerekiyor. Kullandığımız silahları oyunda ilerledikçe geliştirebiliyoruz ve daha etkili bir şekilde saldırabiliyoruz. Farklı silah seçeneklerine de sahibiz.

30 bölümlük bir macera sunan Squadron - Bullet Hell Shooter civcivli görsel efektlere sahip.