Square.Sized 1.4 (ios)

Square.Sized

1.4
Square.Sized
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square.Sized uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizde fotoğraflarınızı kırpmadan Instagram için kare hale getirebilirsiniz.

Instagram'da bir fotoğraf paylaşmak istediğimizde, fotoğraf direkt olarak Instagram üzerinde çekilmediyse maalesef kare boyutlara getirilebilmesi için kırpılması gerekiyor ve bu kırpmalar fotoğraflardan kaybolmasını istemediğimiz detayların dışarıda kalmasına neden olabiliyor. Maalesef Instagram şimdiye dek bu sorun için bir çözüm üretmiş değil ve kullanıcıları rahatsız eden kesintilere karşı diğer uygulama geliştiriciler çeşitli araçlar geliştiriyorlar.

Square.Sized uygulaması da bunlardan bir tanesi ve iPhone ila iPad cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Fotoğraflarınızı uygulamaya eklediğinizde direkt olarak çevrelerine bir dolgu alanı ekleniyor ve bu yöntemle onları kırpmadan kare haline gelmeleri sağlanıyor. Tüm düzenlemeler tamamlandıktan sonra fotoğrafı direkt olarak Instagram ya da diğer sosyal ağ hesaplarınıza da gönderebiliyorsunuz.

Kolay kullanılır bir arayüze ve yapıya sahip olan uygulama, çerçeve eklemenin yanında fotoğrafların efektlendirilmesi, yazı ve şekillerle renklendirilmesi için de kullanılabiliyor. Katman sistemine sahip olması sayesinde her uygulanan efekti ayrı bir şekilde düzenleme şansınız da mevcut.

Çeşitli satın alma seçenekleri sayesinde daha fazla araca kavuşabilen uygulamanın herhangi bir performans sorunu da bulunmuyor. Eğer Instagram'da paylaşmak istediğiniz fotoğraflardaki tüm detayları korumak, aynı zamanda onları daha çekici hale getirmek istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.