Stack Heroes

Stack Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stack Heroes, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğiniz ve temel olarak Tetris'i andıran bir beceri oyunu.

Stack Heroes, hem el becerilerine hem de hızlı karar verebilme kabiliyetine güvenen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Rengarenk bir arayüze sahip olan ve bir nebze Tetris'i anımsatan bu oyundaki temel amacımız yukarıdan düşen blokları düzgün bir şekilde istiflemek ve kuleyi mümkün olduğunca yükseğe çıkarmak.

Oyunda çok fazla kural yok. Sadece kuleyi dengede tutmak için blokları akılcı bir şekilde yerleştirmemiz gerekiyor. Aksi halde kule dengesini yitirip yıkılabiliyor. Oyun sonsuza kadar gidebildiği için ne kadar yükseğe çıkarsak o kadar yüksek puan alıyoruz ve çıkmış olduğumuz en uzun yükseklik en iyi puanımız olarak hanemize yazılıyor.

Ekranın yukarısından düşen blokları istifleyebilmek için ekranın sağına ve soluna dokunmamız gerekiyor. Dokunduğumuz oran kadar bloklar o yöne doğru hareket ediyor. Milimetrelerin bile büyük önem taşıdığı bu oyun boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen tüm oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan.

YORUMLAR