Star Fleet - Galaxy Warship 1.2.0 (ios)

Star Fleet - Galaxy Warship

Star Fleet - Galaxy Warship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Fleet - Galaxy Warship, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Star Fleet - Galaxy Warship, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek kaliteli grafiklerin ve harika atmosferin yer aldığı oyunda stratejinizi ortaya koyuyorsunuz.

Gerçek zamanlı bir uzay stratejisi olarak karşımıza çıkan Star Fleet - Galaxy Warship, kendi filonuzu oluşturup diğer oyuncularla mücadele ettiğiniz bir oyundur. Yüksek kaliteli grafiklere ve harika atmosfere sahip olan oyunda mücadele gücü yüksek savaşlara dahil olabiliyorsunuz. Zeka ve cesaret isteyen oyunda işiniz de bir hayli zor. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ya da arkadaşlarınızla ittifak kurabileceğiniz oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunda başarılı olmak için sağlam taktikler kurmalı ve rakiplerinizin üstesinden gelmelisiniz. Galaksinin en güçlü kumandanı olmak için çaba gösterdiğiniz oyunda bağımlılık da yaşayabiliyorsunuz. Uzay oyunlarını sevenlerin mutlaka denemesi gereken Star Fleet - Galaxy Warship'ı sakın kaçırmayın.

Star Fleet - Galaxy Warship Özellikleri

  • Geniş ölçekli dünya
  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Heyecan verici atmosfer
  • Farklı askeri birimler
  • Gerçek zamanlı oyun

Star Fleet - Galaxy Warship oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR