Star Wars: Galactic Defense

Star Wars: Galactic Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    77

  • ÜRETİCİ

    DeNA Corp.

Star Wars: Galactic Defense kule savunma oyunu türünde bir Star Wars oyunudur

Star Wars: Galactic Defense, daha önceden yayınlanan Star Wars oyunlarından farklı bir çizgi izleyen eğlenceli bir mobil kule savunma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Star Wars: Galactic Defense'de Star Wars evrenine konuk oluyoruz ve efsanevi savaşlar yapabilme imkanına erişiyoruz. Star Wars: Galactic Defense kule savunma oyunlarının klasik dinamiklerini güzel yeniliklerle birleştirmekte.

Star Wars: Galactic Defense'de oyuncular 2 farklı taraftan birini seçebilmekteler. Karanlık tarafı veya aydınlık tarafı seçebildiğiniz oyunda taraf tercihinize göre kullanabileceğiniz birlikler ve oynanış yapısı da değişmekte. Star Wars: Galactic Defense'de dikkat çeken en önemli özellik standart savunma kulelerinin yanında Star Wars kahramanlarını da üssünüzü savunabilmek için kullanabilmeniz. Oyuncular aynı anda 3 Star Wars kahramanını yönetebiliyorlar; kahramanların her biri farklı avantajlara ve özel yeteneklere sahip. Luke Skywalker, Obi Wan Kenobi, Yoda gibi kahramanlar oyunda bizi beklemekte.

Star Wars: Galactic Defense'de üzerimize dalgalar halinde saldıran düşmanları yok ettikçe kaynak kazanıyoruz ve bu kaynakları savunma kulelerimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz. Ayrıca kahramanlarımız da seviye atlayabiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Oyunda savunma kulelerimizin ve kahramanlarımızın yeteneklerinin yanında sınırlı sayıdaki özel güçlerimizi kullanarak zor anlarda çıkış yolu oluşturabiliyoruz.

Star Wars: Galactic Defense ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR