StarMaker 3.0.0 (ios)

StarMaker

StarMaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StarMaker kendisinde star ışığı gören herkesin yardımını alabileceği kapsamlı bir video düzenleme uygulamasıdır.

StarMaker, ünlü olma hayali kuran herkesin zevkle kullanacağı bir uygulama. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz StarMaker ile kendi müzik videolarınızı ve kliplerinizi çekebilirsiniz.

Uygulamada son dönemlerin en popüler şarkıları bulunuyor. Aralarında Katy Perry, Miley Cyrus, OneRepublic, Pharrel, Bruno Mars gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu liste gerçekten de herkese hitap edecek bir şekilde tasarlanmış. Videonuzu çekin ve şarkıyı ekleyin! Elbette şarkıyı siz söyleyeceksiniz, bu sebeple kulaklık ve mikrofon kullanmayı unutmayın.

Her gün güncellenen yapısıyla kullanıcılara sürekli olarak yeni içerikler sunan StarMaker her ne kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor olsa da özel içeriklere erişebilmek VIP üyeliği almalısınız. VIP üyelikler iTunes hesabınız üzerinden ücretlendirilmektedir. Haftalık 1.99 dolar, aylık 4.99 dolar, altı aylık ise 24.99 dolar ödeme yapmanız gerekmekte.

Eğer siz de kendinizde bir star ışığı görüyorsanız ve bu konuda yardımını alabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa StarMaker'ı mutlaka denemelisiniz.